fbpx

Stworzymy dla Ciebie

STRONĘ INTERNETOWĄ

która zdobędzie dla Ciebie nowych Klientów i zwiększy Sprzedaż

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał regularne zlecenia na swoje usługi. Zyskasz stały dochód dla swojej firmy.

Skorzystaj już dziś z profesjonalnego projektu strony internetowej w konkurencyjnej cenie.

Wykonane przez nas projekty stron www są dostosowane do potrzeb Klienta oraz obszaru jego działalności.

Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że inwestycja zwróci się w krótkim czasie.

Twoja Nowa Strona Internetowa czeka na Ciebie!

Co Otrzymujesz?

Niepowtarzalny  projekt graficzny strony pod potrzeby Klienta

Wygląd strony jest niezwykle istotny z racji tego, że spora część osób Odwiedzających stronę to wzrokowcy. Ze swojej strony oferujemy autorski projekt graficzny, który wykonamy wedle życzenia Klienta, uwzględniając wybraną kolorystykę czy układ strony. Jeżeli Zleceniodawca nie ma żadnego konkretnego pomysłu służymy swoją wyobraźnią i z pewnością przygotujemy koncepcję spełniającą oczekiwania.

Całkowita obsługa, czyli  logo, zdjęcia, grafiki, treści

Strona internetowa, żeby pozyskać jak najwięcej potencjalnych Klientów powinna być przyciągająca i przyjazna dla oka. Tworzymy pełną wersję graficzną własnej strony internetowej, zaczynając od zaprojektowania logo, stworzeniu dobranych do branży grafik, jak też uzupełniona o odpowiednie zdjęcia. Treści, które będą umieszczone na stronie, mogą być przesłane przez Klienta, jak również nasz copyrighter chętnie napisze oryginalne teksty.

Intuicyjny panel do samodzielnego zarządzania treściami na stronie + instrukcja obsługi w formie plików video

Strony internetowe, które tworzymy oparte są na systemie zarządzania treścią – WordPress. Jest to intuicyjny panel administratora zarządzający treściami i grafikami na stronie, z którym poradzi sobie każdy. Po zakończeniu prac przesyłamy Klientowi dostępy do tego panelu i załączamy również pliki video, które krok po kroku pokazują jak poruszać się po WordPress. W razie potrzeby udzielamy wskazówek.

Pomoc przy rejestracji domeny i doborze hostingu

Odpowiednio dobrana domena jest bardzo ważna, dlatego, że powinna być dostosowana do branży i taka, żeby każdy ewentualny Klient ją zapamiętał. Do adresu strony należy dołączyć odpowiedni hosting, taki, żeby strona działała bez zarzutu. Oferujemy naszym Klientom pomoc, a nawet załatwienie całej sprawy z domeną i hostingiem po wcześniejszej konsultacji. Jeśli jest konieczność przeniesienia adresu strony z serwera na serwer również pomożemy.

Utworzenie firmowej poczty e-mail

W dzisiejszych czasach firmowa poczta e-mail powinna być przede wszystkim zapamiętana, więc adres biuro@nazwa_firmy będzie jak najbardziej trafiony. Dla naszych Klientów przygotowujemy takie skrzynki pocztowe, które są umieszczane na serwerach i posiadają mnóstwo miejsca na firmową korespondencję. Wiadomości przychodzące na firmowy mail możemy również przekierować na Państwa prywatny adres e-mail.
 

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety)

Współcześnie praktycznie każdy posiada urządzenie mobilne jak smartfon czy tablet z dostępem do internetu. Dlatego też tworząc strony internetowe zwracamy szczególną uwagę na to, żeby była ona czytelna i funkcjonalna na tych przyrządach. Wersję komputerową dostosowujemy do każdej rozdzielczości monitora, dlatego też strony przez nas stworzone idealnie przegląda się zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy smartfonach.

Własna strona internetowa jest witryną ukazującą sprzedawane produkty bądź usługi. Daje także możliwość pozyskiwania nowych Klientów, a za tym idzie rozkwitający handel i więcej zamówień na usługi. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienie szczegółów Państwa własnej strony internetowej.

Skorzystaj z naszej oferty i uzyskaj rabat -50% na pozycjonowanie swojej strony

Sama strona internetowa może nie generować zamierzonych zysków, gdy przypuszczalny Klient nie będzie wiedział o jej istnieniu. Dlatego też po skorzystaniu z naszej oferty na stworzenie nowej strony internetowej udzielamy naszym Klientom -50% na pozycjonowanie. Z nami Państwa firma zasłynie w internecie i na sprzedawane produkty czy usługi będzie większy popyt.

Rozwiń swój biznes dzięki zdobywaniu nowych klientów lub zwiększ sprzedaż swoich towarów - wybierz nasze skuteczne rozwiązania!

Dlaczego my?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i pozycjonowaniu. Wiemy, jak skutecznie budować Twoją markę w Internecie.

Indywidualne podejście

Każdy Klient jest dla nas ważny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowując go do Twoich potrzeb.

Gwarancja jakości

Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Krótki czas realizacji

Cenimy Twój czas. Dlatego zawsze staramy się zrealizować projekty w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Razem zbudujemy Twoją markę w Internecie!

Realizacje

Pamiętaj - z nami tylko zyskujesz!!!

 • przy kontakcie z nami wykonamy darmową wycenę strony lub sklepu internetowego,
 • otrzymają Państwo serwer i adres www całkowicie za darmo i to na cały rok,
 • własną stronę internetową, która sprawi, że Państwa biznes zostanie przeniesiony do sieci, dzięki czemu większa ilość potencjalnych Klientów będzie miała możliwość zakupu lub kontaktu,
 • w pełni profesjonalną i funkcjonalną stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych z oryginalną szatą graficzną, taką, której nie ma nikt,
 • stronę internetową, która będzie oparta na intuicyjnym panelu administratora, gdzie będzie można samodzielnie edytować treści i zdjęcia,
 • zawsze po zakończeniu prac wysyłamy Klientowi przejrzyste instrukcje w formie plików wideo, które przedstawiają krok po kroku jak radzić sobie z panelem zarządzania strony,
 • całe grono nowych Klientów, którzy często korzystają i zamawiają towary lub usługi przez internet,
 • Państwa firma mając własną stronię internetową zdecydowanie podniesie swój prestiż,
 • widoczność w sieci, również w wyszukiwarce Google,
 • zaplanujemy skuteczne pozycjonowanie Państwa strony internetowej, która z miesiąca na miesiąc będzie windowała tylko w górę,
 • pierwszy miesiąc pozycjonowania będzie absolutnie za darmo, kolejne miesiące to rabat aż -50%,
 • profesjonalną i chętną do współpracy załogę, która pomoże Państwa stronie wspiąć się na sam szczyt.
 

Pamiętaj Profesjonalnie wykonana strona internetowa = Nowy Klient

Promocja na Pozycjonowanie stron SEO

Otrzymujesz :

Pierwszy miesiąc pozycjonowania za 0 zł 

Konkurencja nie śpi, dlatego też trzeba być widocznym w sieci. Pozycjonowanie jest skuteczną formą reklamowania się, szereg działań poprawia widoczność strony internetowej w wyszukiwarce i dzięki temu witryna pnie się w górę. Dla naszych Klientów mamy promocję polegająca na pierwszym darmowym miesiącu przy współpracy z tematem pozycjonowania.

Kolejne miesiące -50%

Czas pozycjonowania strony często jest trudny do przewidzenia, gdyż ma na to wpływ ogrom czynników. Ze swojej strony oferujemy profesjonalne pozycjonowanie oparte na autorskim pomyśle, co daje perspektywę przewagi nad konkurencją. Co ważne, dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabat -50% na kolejne miesiące pozycjonowania strony internetowej.
 

Darmowy audyt strony/sklepu pod kątem SEO 

Audyt strony czy sklepu internetowego pod kątem SEO jest niezwykle istotny, gdyż ma na celu sprawdzenie jakości strony i bezbłędne dopasowanie do wyszukiwarki Google. W trakcie takiego przeglądu ustawiamy wszystko tak, żeby działało poprawnie pod względem SEO. Optymalizujemy również czas wczytywania strony, co ważne bo witryna, która długo się ładuje zniechęca zainteresowanych Klientów.
 

Dobór skutecznych słów kluczowych, które będą generować  zyski 

Przy pozycjonowaniu słowa kluczowe mają niezwykłą moc. Rzetelnie dobrane do branży i potrzeb Klienta przyczyniają się do wzrostu zainteresowania stroną, czyli zamieszczonymi tam produktami lub usługami. Z tym idzie większa sprzedaż, co z kolei przekłada się na pomnażanie dochodów. Zdobyte doświadczenie pomaga nam prawidłowo dobierać słowa kluczowe przy pozycjonowaniu.

Możliwość wyprzedzenia konkurencji 

Przy pracy nad pozycjonowaniem najbardziej pożądana jest pierwsza strona w wyszukiwarce Google. Fakt jest taki, że większość potencjalnych zainteresowanych przegląda tylko pierwsze kilka stron wyszukiwarki. My jako firma swoją pracą uparcie dążymy do tego, żeby strona internetowa Klienta miała jak najwyższą pozycję i była jak najbardziej widoczna dla osób poszukujących danych produktów bądź usług.

Comiesięczny raport z osiągniętych postępów w Pozycjonowaniu 

Naszym Klientom co miesiąc przesyłamy raport z przeprowadzonych prac, również dane dotyczące postępów w poprawie nad widocznością strony przez szukających usług czy produktów. Jest to dowód na to, że nasze starania przynoszą wskazany rozwój i dostrzegalność Państwa strony internetowej w sieci. Raport jest czytelny, rzetelny i przesyłany dokładnie co miesiąc.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ekspertyza i doświadczenie

Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam tworzyć efektywne, atrakcyjne strony internetowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Indywidualne podejście

Każdy Klient i każda firma jest inna. Dlatego podejście, które stosujemy, jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Nie oferujemy rozwiązań „z półki” – każda strona, którą tworzymy, jest unikalna.

Gwarancja jakości

Jakość to nasza misja. Staramy się zapewnić, że każda strona, którą tworzymy, jest najlepszej jakości, jest responsywna, łatwa do nawigacji i zoptymalizowana pod kątem SEO.

Niski kosztów pozycjonowania

Przy zakupie naszych projektów stron internetowych oferujemy –50% rabatu na usługi pozycjonowania. To nie tylko znakomita oszczędność, ale także możliwość poprawy widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Szybka realizacja

Rozumiemy, że  czas to pieniądz. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były realizowane sprawnie i na czas.

Wybierając nas, wybierasz profesjonalizm i jakość.
Zaufaj nam
, a my pomożemy Twojej firmie zaistnieć online!

Nie trać klientów z powodu nieprzyjaznej i przestarzałej strony internetowej

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i ciesz się sukcesem w biznesie!

  Zapraszamy do kontaktu w godzinach
  10 - 20
  każdego dnia tygodnia